www.rk-pokorny.cz
Podrobné vyhledávání
Nemovitost:
Účel:
Umístění:
Kraj: 
Lokalita:
Dispozice:
Dispozice:
Dispozice:
Dispozice:
Dispozice:
Dispozice:
Poloha objektu:
Vlastnictví:
Nebo zde napište hledaný text:
Prodej objektu obč.vybavenosti, restaurace Třebíč, Borovina
Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji objekt občanské vybavenosti, restaurační zařízení /klub/v Třebíči, Borovině. Objekt prošel částečnou rekonstrukcí, zateplení fasády, výměna oken za plastová. Interiér byl celkově rekonstruován /ústřední topení, podlahy, sociální zařízení, elektřina/. Dispozice: pivnice, salonek, hudební salonek, kancelář, přípravna, předsíň, vstupní chodba, WC muži, WC ženy, WC personál, šatna, sklepní prostory, zásobovací rampa z boku objektu. Parkování možné před objektem. Horní část domu je v rekonstrukci, po dokončení možno používat samostatně.Objekt je volný po dohodě. PENB nebyl předložen proto uvedena třída energetické náročnosti „G“. Další info... (zobrazit celý popis)
7.500.000,-Kč
Novinka
Shlédnuto 117x
Prodej bytu DB 3+1 s garáží v obci Opatov, okr. Třebíč
Nabízíme k prodeji družstevní byt o velikosti 3+1 (73m2) s garáží v klidné části obce Opatov, okr. Třebíč. Byt se nachází ve 3 nadzemním podlaží panelového domu s lodžií a garáží, která je součástí prodeje. Byt je v původním zachovalém stavu, umakartové jádro s kuchyňskou linkou. Dispozice bytu je kuchyň, tři pokoje, lodžie, koupelna, WC,čtvercová předsíň, sklepní koje a garáž 24m2, umístěná v přízemí bytového domu. Bytový dům je po celkové revitalizaci. V bytě je zaveden plyn, vytápění ústřední dálkové, přípojka kabelové... (zobrazit celý popis)
1.850.000,-Kč
Sleva
Shlédnuto 245x
Prodej bytu DB 3+1 v obci Opatov, okr. Třebíč
Nabízíme k prodeji družstevní byt o velikosti 3+1 (73m2)v klidné části obce Opatov, okr. Třebíč. Byt se nachází ve 3 nadzemním podlaží panelového domu s lodžií . Byt je v původním zachovalém stavu, umakartové jádro s kuchyňskou linkou. Dispozice bytu je kuchyň, tři pokoje, lodžie, koupelna, WC , čtvercová předsíň, sklepní koje . Bytový dům je po celkové revitalizaci. V bytě je zaveden plyn, vytápění ústřední dálkové, přípojka kabelové televize.V současné době je byt v družstevním vlastnictví a je možné byt ihned převést do... (zobrazit celý popis)
1.650.000,-Kč
Sleva
Shlédnuto 371x
Prodej RD Ohrazenice okr. Třebíč
Se souhlasem majitele nabízíme k prodeji rodinný dům obci Jaroměřice nad Rokytnou / Ohrazenice /. Dům byl postaven ve 30. letech, v 70. letech byl dům rozšířen o přístavbu velikosti 1kk, vybudováno sociální zázemí. Dům je rozdělen na dvě samostatné bytové jednotky o dispozici 2+1 a 1+kk, každý se samostatným vchodem. Dispozice domu je kuchyně, dva pokoje, komora, předsíň, koupelna, WC, za domem se nachází hospodářská budova, kde je vetší dílna, prostor na zahradní techniku, na dvoře se nachází dřevník. Za hospodářskou budovou se nachází přístavba... (zobrazit celý popis)
2.000.000,-Kč
Sleva
Shlédnuto 300x
Pronájem komerčního prostoru v centru města Třebíč
Ve výhradním zastoupení klienta vám nabízíme k pronájmu nebytový prostor o ploše 60 m2 na Komenského náměstí, v centru Třebíče. V současné době je využíván jako sklad. Vchod do prostoru je řešen vraty, po dohodě s majitelem možno předělat na vchod s výlohou. Příjezdová komunikace zpevněná. Pronajímaný prostor je možno využít jako sklad v blízkosti centra, nebo provozovnu či jinou komerční činnost. PENB nebyl předložen, proto uvedena třída energ.náročn.budovy „G“. Další info v RK. Volné po dohodě. (zobrazit celý popis)
na dotaz v RK
Novinka
Shlédnuto 502x
Pronájem komerční nemovitosti Telč.
Nabízíme k pronájmu nebytový prostor v objektu občanské vybavenosti v obci Telč,- Podolí, ležící v centru obce. Dispozice pronájmu - místnost o velikosti 46 m2, s nově vybudovaným sociálním zázemím /WC s umyvadlem/. Obchodní prostor prošel zásadní rekonstrukcí, nové elektrické rozvody v mědi, nové osvětlení, podlahy jsou keramické, prostor má samostatné měřiče. Parkování možné před prodejnou. Dům je připojen na veřejný vodovod a kanalizaci. Objekt je volný po dohodě. PENB nebyl předložen, proto uvedena třída energetické náročnosti „G“. Další info v RK. ... (zobrazit celý popis)
6.000,-Kč + energií
Novinka
Shlédnuto 773x
Prodej pozemku Třebíč
Nabízíme k prodeji 2 pozemky v blízkosti Třebíče o celkové velikosti 20428 m2, jedná se o 2 parcely vedle sebe, ležící v lokalitě Týn u Třebíče, v sousední lokalitě se nachází rekreační stavby. V blízkosti pozemku se nachází elektřina a vodovod. V současné době jsou pozemky vhodné jako investice. V případě zájmu možnost zakoupení jedné nebo obou parcel. Další info v RK. Pozemek je volný po dohodě. (zobrazit celý popis)
350.-Kč/m2
Novinka
Shlédnuto 855x
Pronájem kancelářských prostor Třebíč
Nabízíme k pronájmu kanceláře umístěné v komerční budově na Komenského nám. Třebíč. Atraktivní lokalita v centru města. Ke kancelářským prostorám náleží soc. zařízení + WC na patře. V budově je výtah. Možnost pronájmu kanceláří jako celku, umístěných ve II.NP budovy o celkové výměře 339m2, 13 konceláří za zvýhodněné nájemné. Info o ceně a velikosti prostor v RK. K pronájmu kanceláře je možnost pronájmu parkovacího místa v uzavřeném garážovém stání měsíčně za 1.200,-Kč + DPH, v omezeném množství. Při podpisu nájemní smlouvy pronajimatel... (zobrazit celý popis)
info o ceně v RK
Novinka
Shlédnuto 597x
HOT-LINE: +420 723 699 760,  E-MAIL: zc.ynrokop-kr@ynrokop
Realitní kancelář - Vladimír Pokorný © 2012 - 2021
Webdesign: EUROVIZITKY.cz
Zhotovil: DYNAMIC software